تلفن
021۲۴۸۲۷
88677454 021
فکس
88197794 021
پست الکترونیک
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
وب سایت
نشانی
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار، پلاک 16 طبقه سوم، واحد غربی
کد پستی: 13866-19698
تماس
نرم افزار شعب فروش تحت وب راهکار جدید یکپارچه سازی اطلاعات
اخبار

نرم افزار شعب فروش تحت وب راهکار جدید یکپارچه سازی اطلاعات

     یکپارچه سازی اطلاعات بسیار ارزشمند است. مدلهای قدیمی تبادل اطلاعات که بواسطه فاصله مکانی مراکز، منجر به چند پارگی اطلاعات و درنهایت تجمیع آنها با روشهای مختلف با صرف هزینه و زمان کاری بالا می گردید، مواجه با مشکلات و  ناکارآمدی قابل توجهی بوده که با وجود تکنولوژیهای ارتباطی جایگزین پیشرفته امروزی هیچ کدام توجیه پذیر نیستند. تکنولوژی ارتباط آنلاین توسط اینترنت امروزه بقدری سریع و ارزان و قابل اعتماد است که تمامی کارشناسان عنوان بهترین گزینه ارتباطی را بدان نسبت می دهند.

     نرم افزار فروشگاه زنجیره ای تحت وب، ارتباطی نوین و کارآمد را جایگزین مدلهای قبلی می نماید. در این روش با توجه به تکنولوژی پیشرفته استفاده شده، شعب فروش حتی با ضعیف ترین ارتباط اینترنتی کلیه عملیات مورد نیاز در یک شعبه فروش را براحتی انجام می دهند. با توجه به اینکه بانک اطلاعاتی اصلی مجموعه، همان نرم افزار جامع هماهنگ نصب شده بر روی سرور مرکزی می باشد، لذا کلیه اطلاعات اقلام کالا و موجودی انبار و حسابهای مشتریان در هر یک از شعب بصورت کامل قابل تعریف و تخصیص می باشد. 

     در این مدل فرض بر این است که یک شرکت تولیدی یا بازرگانی بزرگ یا متوسط که دارای شعب فروش متعدد در مناطق مختلف داخل کشور بوده و از نرم افزار جامع هماهنگ بعنوان نرم افزارهای مالی خود استفاده می نماید، بتواند با استقرار این زیرسیستم جدید کلیه شعب خود را بصورت یکپارچه مکانیزه نموده و از مزایای آن بهره مند شود.

     

     مزایای نرم افزار شعب فروش تحت وب بشرح زیر می باشد:

1. کاهش قابل توجه هزینه های خرید و نگهداری تجهیزات سخت افزاری و شبکه. با توجه به اینکه در حالت آنلاین فقط یک بانک اطلاعاتی و یک سرور مورد نیاز است، هزینه خرید و استقرار سرورهای اضافی و برپایی شبکه برای هر یک و ایجاد سیستم ارتباطی با سرور مرکزی همگی حذف خواهد شد.

2. حذف زمان و نیروی کاری بروزرسانی اطلاعات بین مراکز، در حالت آنلاین نیاز به ارسال و دریافت و بروز رسانی اطلاعات مراکز و تجمیع و کنترل بکلی حذف می شود. لذا زمان و حجم قابل توجهی از کار صرفه جویی خواهد شد.

3. گزارشگیری از آخرین اطلاعات در هر لحظه از شبانه روز. در این روش مدیر یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ با شعب مختلف در سرتاسر ایران می تواند آمار عملکرد فروش کلیه شعب خود را بصورت تجمیعی و مقایسه ای و ریز و حتی فاکتور به فاکتور در هر لحظه از شبانه روز ملاحظه نماید.

4. امکان استفاده از تبلت توسط فروشندگان جهت ایجاد فاکتور فروش.

5. اطلاع از موجودی یک کالا در فروشگاه و امکان اطلاع از موجودی سایر فروشگاهها.

6. امکان ایجاد حراجهای فصلی در بازه زمانی مشخص و با انواع درصد تخفیف قابل تعریف بر روی کالاهای مختلف. 

7. امکان ایجاد بن تخفیف با مشخصات و تعداد مورد نظر و قابل شناسایی توسط کلیه شعب فروش.

8. ایجاد حواله شارژ انبارهای شعب فروش توسط سرور مرکزی با ساده ترین و بهترین روش ممکن.

9 امکان صدور حواله بارگیری و شارژ موجودی شعب فروش بصورت بسته های کارتن و پک (جین ، دوجین) و فروش در شعب بصورت تکی.

10. اطلاع از موجودی لحظه ای کلیه اقلام موجود در شعب فروش و شارژ اقلامی که با کمبود موجودی مواجه شده است.

11. انجام کلیه عملیات مالی بصورت آنلاین و خودکار و تهیه گزارش لحظه ای فروش و حساب بدهکاری و بستانکاری هر یک از شعب در هر لحظه.

12. امکانات ایجاد باشگاه مشتریان، مشتریان VIP، ارسال پیامکهای تولد و سالگرد و ... بصورت خودکار.

 

     اضافه بر امکانات فوق ده ها قابلیت و امکانات پیشرفته دیگر در نرم افزار وجود دارد و بنا به خواسته هر مجموعه قابل تطبیق و ایجاد امکانات سفارشی مطابق نیاز می باشد. در واقع هر موسسه ای که به نوعی در شعب خود ایجاد فاکتور برای مشتریان می نماید می توان از امکانات خوب این نرم افزار بهره برداری نماید.