تلفن
021۲۴۸۲۷
88677454 021
فکس
88197794 021
پست الکترونیک
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
وب سایت
نشانی
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار، پلاک 16 طبقه سوم، واحد غربی
کد پستی: 13866-19698
تماس
نرم افزار جامع هماهنگ تحت وب
اخبار

نرم افزار جامع هماهنگ تحت وب

شرکت نرم افزار فروردین اقدام به ارائه نرم افزار جامع هماهنگ تحت وب نموده است که بوسیله آن می توان از نرم افزار تحت هر شرایطی بدون محدودیت زمانی و مکانی بشرط دسترسی به اینترنت استفاده نمود.

در سیستم تحت وب سرورهای نرم افزار در شرایطی با امکانات مناسب از نظر نگهداری و تهویه و برق اضطراری قرار گرفته و کلیه عملیات نظارت و پشتیبانی و نگهداری شبکه بصورت منظم و طبق برنامه انجام می شود. بدین ترتیب مشتریان محترم نگران تجهیزات شبکه، تهیه پشتیبان اطلاعاتی روزانه، قطع برق، ویروسی شدن و نابودی اطلاعات حیاتی خود نبوده و نیازی به صرف وقت و هزینه در خصوص این موارد نخواهند داشت.

راه اندازی سیستم تحت وب بدون نیاز به تامین کادر تخصصی سخت افزار و تجهیزات سرور و شبکه و آی پی آدرس اختصاصی، در مقایسه با سیستم VPN که نیازمند به تمام موارد مذکور می باشد، در خصوص تقلیل هزینه ها و صرفه جویی در زمان برتری محسوسی دارد. همچنین بواسطه قرار داشتن سرورهای اختصاصی شرکت نرم افزار فروردین در سایت شرکت آریا رسانه تدبیر (شاتل) با حداقل پهنای باند اختصاصی 250 مگابیت بر ثانیه سرعت و کیفیت ارتباط مزیت و برتری چشمگیری دارد.

روش کار بدین صورت است که پس از درخواست ارائه سرویس تحت وب، بانکهای اطلاعاتی از سرور مشتری به سرورهای سایت منتقل شده و امکانات دسترسی به آنها همانند قبل فراهم و به تعداد کاربر تحت اختیار مشتری نام کاربری و رمز عبور در اختیار وی قرار داده خواهد شد. البته مشتریان محترم کماکان امکان استفاده از نرم افزار تحت شبکه محلی خود را خواهند داشت. بعنوان مثال ممکن است یک مشتری 5 بانک اطلاعاتی داشته باشد و بخواهد از 2 بانک اطلاعاتی خود تحت وب و از 3 بانک اطلاعاتی دیگر باقیمانده کماکان تحت شبکه مستقر در محل خود استفاده نماید.

فضای تخصیص داده شده به مشتری بصورت اختصاصی و با امنیت بسیار بالا بوده، لذا در صورت محفوظ ماندن نامهای کاربری و رمز عبور امکان هر گونه دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مذکور متصور نخواهد بود. همچنین در صورت لو رفتن نام کاربری و رمز عبور امکان انجام عملیات مخرب و غیر مجاز، ناممکن و بعید بوده و در بدترین شرایط با بازگردانی پشتیبان اطلاعاتی روزانه مشکل حل خواهد شد. لذا حفاظت از نام کاربری و رمز عبور و در اختیار نگذاشتن آن به افراد غیر مجاز لازم و ضروری است. با این حال حتی در صورت دستیابی افراد غیر مجاز به نام کاربری و رمز عبور یکی از کاربران، بدلیل حفاظت بالا و عدم دسترسی به فایل بانکهای اطلاعاتی و فایلهای سیستمی، عواقب آن در مقایسه با شبکه های محلی بسیار کمتر خواهد بود. همچنین امکان محدود سازی زمانهای دسترسی هر کاربر در شبانه روز و ایام آخر هفته میسر می باشد.

نرم افزار جامع هماهنگ تحت وب جهت شرکتهایی که دارای ادارات و شعب نمایندگی و فروش در محلهای مختلف جغرافیایی بوده و کاربران بصورت همزمان نیاز به دسترسی به نرم افزار در محلهای مختلف دارند گزینه مناسبی می باشد. نرم افزار تحت وب تحت سیستمهای عامل مختلف مانند ویندوز، اندروید و IOS قابل استفاده است.

لازم به توضیح است که امکانات مذکور تنها برای مشتریانی که نرم افزار جامع هماهنگ را خریده باشند، مطابق با برنامه ها و تعداد کاربران ابتیاع شده قابل ارائه خواهد بود. همچنین هزینه آبونمان بصورت ماهیانه بر حسب فضای مورد استفاده و تعداد کاربر محاسبه خواهد شد.