تلفن
021۲۴۸۲۷
88677454 021
فکس
88197794 021
پست الکترونیک
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
وب سایت
نشانی
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار، پلاک 16 طبقه سوم، واحد غربی
کد پستی: 13866-19698
تماس
ویرایش 5.4.01.07 با امکانات جدید
اخبار

ویرایش 5.4.01.07 با امکانات جدید

اولین ویرایش نرم افزار حسابداری جامع هماهنگ در سال 1394 منتشر شد.

 

در این ویرایش ظاهر نرم افزار نسبتاً بهبود یافته و امکان ایجاد کلیدهای میانبر به آن اضافه شده است.

 

     

بهبود ظاهر نرم افزار در دو بخش زیر صورت گرفته است:

1. منوی اصلی نرم افزار شکل بهتری به خود گرفته و آیکن های آن تعویض شده است. در ضمن در صورت تغییر فونت برنامه، اقلام منوی اصلی نیز با فونت انتخاب شده نمایش داده خواهند شد.

2. امکان انتخاب کلیدهای بزرگتر جهت منوی ابزار در نرم افزار اضافه شده است بدین ترتیب که با راست کلیک در زمینه برنامه و انتخاب گزینه "منوی نوار ابزار" سپس انتخاب گزینه "منوی نوار ابزار جدید" شکل آن تغییر یافته و با آیکن های بزرگتری نمایش داده خواهد شد. در صورت تمایل به بازگشت به منوی ابزار با شکل قبل نیز می توان با طی همین مسیر و انتخاب گزینه "منوی نوار ابزار قدیمی" به مقصود رسید.

 

 

      منوی نوار میانبر نیز جهت تسریع و سهولت کار با نرم افزار اضافه گردیده است. در صورتی که قسمتی از برنامه پر کاربرد باشد (مانند گزارش بررسی حسابها، پنجره سند حسابداری، گزارش صورت وضعیت فروش، گزارش موجودی روزانه، ...) معمولاً انتخاب آن از طریق منوی اصلی برنامه کمی وقت گیر است. در چنین مواردی ترجیح کاربران بر اینست که کلیدی بصورت میانبر (Short cut) در صفحه اصلی برنامه وجود داشته باشد تا بدون نیاز به استفاده از منوی اصلی و بصورت مستقیم به قسمتهای مورد نظر دسترسی یافت که چنین امکانی توسط "منوی نوار میانبر" فراهم شده است. استفاده از «منوی نوار میانبر» به سادگی امکان پذیر است. برای این کار کافیست با راست کلیک در زمینه برنامه و انتخاب گزینه «منوی نوار میانبر» سپس انتخاب منوی «تنظیم منوی نوار میانبر» پنجره مربوط به آن را فعال نموده، سپس توسط موشواره (Mouse) با گرفتن و انتقال (Drag & Drop) گزینه های مورد نظر واقع در  برگه دان «میانبرها» به «منوی نوار میانبر» که به تازگی در برنامه در قسمت راست اضافه گردیده، نسبت به ایجاد کلیدهای مورد نیاز در «منوی نوار میانبر» اقدام نمود.